Tek Fiyat Sınırsız Özellik Yalnızca 399 TL + KDV

Aylık 399 TL hizmet bedeli ödeyerek hemen başlayın!

E-Ticaret Paketi Özelliklerimiz

Sınırsız Ürün/Kategori Ekleyin

Dilediğiniz kadar ürün ya da kategori ekleyin, altyapınız buna müsait!

1 Günde Satışa Hazır Hale Gelin

1 gün içerisinde ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz! Hemen başlayın!

Ürünlerinizi Pazaryerlerinde Satın

Entegrasyon paketimizi satın alarak pazaryerlerinde satışa hemen başlayın!

Yıl Boyu Destek Almaya Devam Edin

Destek Merkezimiz aracılığıyla yaşadığınız problemleri iletin, çözelim.

SMS Bilgilendirmeli Kargo Entegrasyonu

Kargo entegrasyonu ile müşterilerinizi SMS ile bilgilendirin, mutlu müşteriler kazanın!

POS ve Kurumsal Mailiniz Hazır

info kurumsal mailiniz ve POS kurulumunuzu yapıyor, uğraştırmıyoruz!

%100 Mobil Uyumlu Altyapı

Müşterileriniz satıştaki ürünlere telefondan da rahatlıkla erişebilir ve satın alabilir!

%100 SEO Uyumlu Altyapı

Google’da üst sıralarda çıkmanız için gerekli her şey var! Siz yeter ki satış yapın!

Hızlı Yüklenir E-Ticaret Tasarımları

Kuracağımız e-ticaret sitesi hızlı olacak ve rahatlıkla kullanılabilir olacaktır.

Tek Tuşla Ürünlerinizi Yükleyin

Csv veya Excel formatına getirdiğiniz ürünleri tek tuşla yükleyebilirsiniz!

Ürün Etiket Sistemiyle Detaylandırın

Ürün etiket sistemiyle ürünlerinizin özelliklerini sınıflandırın, kullanıcı deneyimini geliştirin!

Varyantlı Ürün Ekleme Özelliği

Bir ürünün farklı renkleri de olsa tek ürün içerisinde gösterebilirsiniz, müşterileriniz kolayca ulaşabilir!

XML ile Ürünlerinizi Farklı Yerlerde Satın

Farklı e-ticaret sitelerine ürün verin ve ürün alın, internetten ticareti sınırsız yaşayın!

Gelişmiş E-Ticaret Kurulumu

E-ticaret sitenizde yapılan her bir alışverişi ya da kullanıcı davranışını doğru ölçün, doğru takip edin!

Google, Instagram Reklam Entegrasyonu

Ürünlerinizi Google, Facebook, Instagram gibi platformlarda kolayca satın, gelir elde edin!

Gelişmiş Kampanya Düzenleme Aracı

Müşterilerinize kampanyalar düzenleyin, dikkatlerini çekin ve satış yapın!

E-Ticarete Başlamak Yalnızca 399 TL + KDV

E-ticaret paketleri arasında yer alan birçok hizmet içeriği bulunmaktadır. İnsanlar sanal ya da gerçek ürünleri internet ortamında satın almak istemektedir. Bu duruma ise e-ticaret ismi verilir. Verilen hizmetler arasında en iyi e-ticaret paketleri seçenekler halinde sunulur. Paketler, kullanıldığında işleri büyük ölçüde kolaylaştırır. İsteğe göre, e-ticaret sistemleri seçeneğini hazır olarak seçer. 

Paket seçenekleri o kadar geniştir ki, içinde e-ticaret scripti de bulunmaktadır. Doğru sloganı markanız için bulabilmeye yardımcı olacak bir hizmettir. Firmaların internet üzerinde 7/24 bir şekilde bulunmasını sağlayacak siteler, müşterilerin internet üzerinden bilgi sunar. Bu duruma yardımcı olarak e-ticaret script sloganı oldukça büyük bir önem taşır. Hazır olan sloganlar, her ihtiyaç şekline göre tercih edilebilir. 

Paket seçimleri yapılırken, ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü konu hakkında verilen kararlar işi büyük oranda etkiler. E-ticaret yazılımı işlemini en kaliteli seçenekler ile alabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra sanal mağazalarda şekillenerek hizmetler yerine getirilir. İyi bir karar verebilmek için e-ticaret paketleri karşılaştırma yaparak da net bir tercih sağlanabilir. 

Bu paketler, ihtiyaca uygun ekonomik seçeneklere ayrılır. Hazırlanmak istenen site hazır e-ticaret sitesi olabileceği gibi danışmanlık hizmeti ile de hazırlanabilir. Paket özellikleri genellikle e-ticaret yazılımları, sınırsız web alanıyla sunulur. Bunun yanı sıra e-ticaret hizmetleri sunucu trafiği birbirinden farklı olsa da paket özelliklerine bakıldığında 1000 e-posta adresine izin veren seçenekler vardır. 

E-Ticaret Paket Yararları

Genel anlamda mobil uyumlu olan konsept tasarımlarda paketler vardır. Bu kişilere sadece site sunmaz, aynı zamanda çoğu süreci içinde barındırır. Öncelikle, E-ticaret sitesi fiyatları oldukça ekonomik paket seçenekleri ile sunulur. 

Uygun fiyat avantajlarının yanı sıra üyelik, sipariş stok takibi, cari yönetim, kargolama, blog, içeriğin yönetimi, istatistikler ve raporları süreçlerin tümünü kapsar. Paket yararları hazır e-ticaret paketleri, e-ticaret web sitesi, hazır e-ticaret gibi seçenekleri içinde barındırır. Bu nedenle hali hazırda paket seçeneklerini bulabilmek oldukça kolaydır. 

Özelliklerin tümüne sahip olmak isteyen kişiler için paket seçeneklerine dikkat edilerek seçim yapılması gerekir. Aranan özellikler, kullanım amaçlarına uygun olmalıdır. Doğru atılan adımlar sayesinde e-ticaret sitesi fiyat aralıkları da karlı bir şekilde gerçekleşir. Çünkü e-ticaret fiyatları, tercih edilecek platform çeşitliliğine göre değişkenlik gösterir.

Fiyat konusu e-ticaret sitesi kurmak maliyeti konusunu akıllara getirir. Ekonomik paket seçeneklerimiz burada devreye girer. Farklı kullanım amaçlarına en uygun seçenekte fiyatları bulabilmek mümkündür. Ayrıca e-ticaret sitesi yapan firmalar içinde en kaliteli hizmeti buradan alabilirsiniz. 

Yararları arasında satın alınacak pakette yer alan zengin içerikler ve işlevler yer alır. Örneğin, en ucuz e-ticaret paketleri çeşitleri ile burada bulabilmek mümkündür. 0 SEO uyumu olan kullanıcı dostu paket seçenekleri bütün firmalara hitap edecek özelliktedir. Ayrıca e-ticaret sitesi paketleri kalitesi ve sitelere verdiği yararlar dikkat çeker. Düşük bütçeye sahip olan siteler, ekonomik paket seçeneklerini tercih edebilir. E-ticaret satın al seçeneğinden bu işlem kolaylıkla gerçekleştirilir. Kısacası e-ticaret sitesi maliyeti oldukça uygundur.

E-Ticaret Kullanmanın Yararlılığı 

Profesyonel e-ticaret paketi çeşitleri ve kullanımları beraberinde birçok yararı da getirir. Aynı zamanda kişileri büyük masraflardan kurtarır. Kullanım sağlanacak olan e-ticaret yazılım paketleri, müşterilerin istediği saat aralığında internet üzerinden online şekilde alışveriş yapabilmelerine yardımcı olur. Hatta stok durumu da bu şekilde anlaşılabilecektir. Hazır e-ticaret siteleri ya da tasarlanan paketler, büyük alanlara yayılabilmek için büyük önem arz eder. E-ticaret maliyetleri küçük firmalar ve yeni başlayanlara göredir. 

Bu platformlardan ticaret yapanlar, müşterilerin aradıklarını rahat bulabilecekleri özellikleri sunacak sistemi buradan hizmet olarak alabilirler. Bu nedenle, E-ticaret paketi tavsiye olarak verilebilir. Yalnızca kullanıcılar değil, tedarikçiler de ofis ihtiyacı duymadan sanal alışveriş merkezi oluşturabilecektir. 

Firmalar, kendi ihtiyaçlarına göre paket alım seçeneklerini; e-ticaret aylık paket, e-ticaret hazır site, e-ticaret hazır web sitesi, e-ticaret hazır şablon, e-ticaret hosting paketi, hazır e-ticaret temaları, hazır e-ticaret template, profesyonel e-ticaret paketleri çeşitte içerikler ile bulabilirler.

Alınan paketlerde istenirse, geçiş yapabilmekte mümkün olabiliyor. Müşteriler, evlerinden çıkmadan alışveriş yapma keyfi yakalamaktadır. E-ticaret sitesi hazırlama alanında profesyonel bir hizmeti bu yolla alabilirsiniz. Aynı zamanda içerikler içinde akıllı e-ticaret paketi, hazır e-ticaret sistemleri, hazır e-ticaret şablonları, hazır e-ticaret temaları bulunur. 

E-Ticaret Paket Hedefleri 

Son zamanlarda pazarlama trendleri arasında yer alan E-ticaret sitesi fiyat teklifi uygun seçenekler ile sunulduğu için çok sık hizmet alınmaktadır. Genel anlamda bu platformun hedefleri belli başlı işlemler doğrultusunda sağlanır. İçerik pazarlama doğal reklamlar ile sağlanabilmektedir. Reklam kampanyaları daha fazla bir geri dönüş sağlanmasında yardımcıdır. 

Hedef kitlesi için iyi e-ticaret paketi seçenekleri vardır. Örneğin, hazır e-ticaret sitesi şablonları, en uygun e-ticaret paketi çeşitleri, aylık e-ticaret paketleri, tek ürün e-ticaret paketi, akıllı e-ticaret paketleri, e-ticaret sitesi hazırlama programı çeşitleri vardır. Hedeflere ulaşmada en iyi atılacak adımlar arasında seçenekleri kullanıcılara sunar.

Bu işlemler, SEO’nun güçlenmesine yardımcı olur. Büyük kitlelere hitap etmek isteyen kişiler için e-ticaret web sitesi fiyatları, e-ticaret ne kadara kurulur diyenler için uygun fiyatlar ile sunulur. Bu yöntem reklam verilmeden tüketicilere ulaşabilmeye yardımcı olur. Ayrıca e-ticaret paketleri içinde yer almaz denilebilecek bir içerik yok denecek kadar azdır.

En iyi e-ticaret paketi hangi şeklinde birçok soru yöneltilmektedir. Bu konu kullanım amaçlarına uygun şekilde belirlenebilir. Hedefe ulaşmak için e-ticaret sitesi hazır alındığında hızlı bir ilerleme kaydolacaktır. Tüketiciler ile olan etkileşimin artması adına bu paketler büyük önem taşır. E-ticaret paket özellikleri ve hedefleri arasında yeni hedef kitleye ulaşım sağlamak da vardır. Hangi e-ticaret paketi seçilmek isteniyorsa, ihtiyaçlar doğrultusunda rahatlıkla belirlenebilir.

E-Ticaret Paketlerinin Marka Hizmetleri 

İçerik çalışması yapılan farklı kanallar vardır. Marka tanıtımları birçok amaç için önem taşır. Bu hizmeti, hazır ürünlü e-ticaret sitesi olarak alabilmek mümkündür. Örneğin, ürün bazlı paylaşımlar yapmak geniş bir kitleye hitap edecektir. E-ticaret paketleri nedir? Sorusu çok sık yöneltilir. Paket içerikleri zengindir. Çünkü her firmanın kullanım amacı farklıdır. Ayrıca ucuz e-ticaret paketleri de bulunur. Bütçeyi sarsmayacak ve kaliteli bir şekilde hizmetlerden faydalandıracaktır. Blog çalışmaları ve sosyal mecralar için de marka bilinirliği çok önemlidir. 

Bu popülariteyi e-ticaret siteleri fiyatları ile kolayca alabilmek mümkün olmaktadır. Aynı şekilde özelliklerinde e-ticaret mobil uygulama fiyatları da göz korkutmayacak orandadır. Uygulama fiyatlandırmalarının yanı sıra e-ticaret yazılım fiyatları da uygun ve cep yakmayacak bir tutardadır. Eğer bu hizmetleri, hazır e-ticaret sitesi fiyatları olarak görmek istiyorsanız, bu şekilde de çeşitler vardır. 

Farklı kanallar yardımı ile tüketicilerin karşısına e-ticaret paketi kampanya ve indirimler ile çıkılabilecektir. E-ticaret sitesi ücretleri uygunluğu kadar e-ticaret paketi ucuz fiyatlar ile görüntüleyebilmek mümkündür. Hedefe ulaşmanın yolu organik arama sonuçlarında en üstlerde olarak sağlanabilir. Ayrıca e-ticaret sitesine ürün ekleme ücreti de bu fiyatlara dâhildir. 

Kısacası e-ticaret ücretleri marka bilinirliğinde hedefe ulaşmak isteyenlere özel seçeneklerde sunulur. Markanın e-ticaret web tasarım fiyatları da piyasaya göre oldukça iyi bir oranlamaya sahiptir. Hazır e-ticaret sitesi satın al kısmından alım işlemi gerçekleştirilebilir. Ayrıca sayfamızdan paketler hakkında net bilgiye sahip olabilirsiniz.